برای تغییر نام فروشگاه در کارتخوان باید چه کاری انجام دهیم؟

تغییر نام فروشگاه در کارتخوان

دستگاه پوز (POS) یا به اصطلاح دستگاه های کارتخوان جزو ترمینال های پرداخت نقدی برای خرید کالا محسوب می شوند. دستگاه های کارتخوان این امکان رو برای شما عزیزان فراهم می کنند تا بدون محدودیت زمانی و مکانی تنها با استفاده از یک کارت بانکی هزینه تراکنش خود رو پرداخت کنید، شارژ خریداری کنید، قبوض خود رو پرداخت کنید، از مانده حساب بانکی خود موجودی بگیرید و بسیاری از امور دیگر رو در کمترین زمان ممکن انجام بدهید.

دستگاه های کارتخوان به دلیلی داشتن چنین قابلیت هایی و همچنین مزایایی مانند سرعت بالا، امنیت بالا در پرداخت، حمل و نقل ساده و آسان و … در تمامی کسب و کارها اعم از خرده فروشی ها، فروشگاه ها، رستوران ها، دستفروشی ها، سوپرمارکت ها و سایر مشاغل مورد استفاده قرار می گیرند.

[html_block id=”16601″]

برای استفاده از دستگاه های کارتخوان در وهله اول شما نیاز دارید تا با توجه به شرایط کسب و کار خود یکی از انواع دستگاه کارتخوان رو خریداری و نسبت به تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان اقدام کنید. تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان به سادگی هر چه تمام تر صورت می گیرد و شما هیچ دردسری برای این کار نخواهید داشت.

برای اطلاع از نحوه تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 تغییر نام فروشگاه در کارتخوان

تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان جزو اولین اقداماتی می باشد که شما پس از خرید دستگاه باید نسبت به انجام دادن آن اقدام کنید. با این کار دستگاه شما در سامانه پرداخت ثبت و نام فروشگاه شما بر روی رسید دستگاه درج می شود. نحوه تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان و همچنین یافتن نام پایانه فروش و یا استعلام پایانه فروش از جمله مواردی هستند که صاحبان دستگاه های کارتخوان باید نسبت به آن ها آشنایی داشته باشند.

لازم به ذکر هست که انتخاب نام دستگاه کارتخوان بر پایه حقیقی و یا حقوقی بودن فروشگاه می تواند متفاوت باشد. ضمنا باید بدانید که تغییر نام فروشگاه توسط پشتیبان دستگاه شما انجام شده و ممکن است کمی زمان بر باشد. در ادامه مقاله با مراحل تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان آشنا خواهید شد.

مراحل تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان

اطلاع از نحوه  تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان ممکن است برای هر فرد دارای دستگاه کارتخوان ضروری باشد اما همانطور که گفتیم این فرآیند به ساده ترین شکل ممکن انجام می شود. مراحل نحوه  تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان به شرح زیر می باشند.

ارسال تصویر رسید فعلی کارتخوان

در مرحله اول شما نیاز دارید تا از رسید های چاپی فعلی دستگاه کارتخوان که نام فروشگاه قبلی بر روی آن ها درج می شود یک عکس واضح  و با کیفیت تهیه کرده و این عکس رو به همراه نام درخواستی برای فروشگاه خود، برای پشتیبان ارسال کنید.

تغییر در سامانه پرداخت

مرحله ی دوم تماما بر عهده پشتیبان می باشد و شما هیچ گونه دخالتی در آن نخواهید داشت. در این مرحله پشتیبان شما پس از دریافت اطلاعات ارسال شده توسط شما (عکس رسید فعلی و نام فروشگاه جدید)، این اطلاعات رو وارد سامانه پرداخت کرده و سپس این اطلاعات رو ثبت می کند و منتظر تایید نهایی سامانه می ماند.

راه اندازی مجدد دستگاه کارتخوان

این مرحله هم همانند مرحله بالا توسط پشتیبان انجام می شود. در این مرحله با تایید اطلاعات و دریافت تاییدیه مالکیت دستگاه کارتخوان از سوی سامانه پرداخت الکترونیک، پشتیبان دستگاه کارتخوان رو مجددا راه اندازی کرده و از این به بعد با هر تراکنشی که توسط دستگاه صورت بگیرد نام انتخابی فروشگاه شما بر روی رسید دستگاه چاپ خواهد شد.

تنظیمات دستگاه کارتخوان

پس از راه اندازی مجدد دستگاه توسط پشتیبان، تمامی تنظیمات آن مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت نیاز تغییر پیدا می کنند. این مرحله صرفا به دلیل اطمینان از تغییر پیدا کردن نام فروشگاه انجام می شود.

سایر تغییرات در دستگاه کارتخوان

یکی از نکاتی که شما عزیزان در زمان خرید دستگاه کارتخوان حتما باید به آن توجه داشته باشید، ارائه مناسب خدمات پشتیبانی فروشنده می باشد. پس از طی کردن مراحل بالا شماره حساب، تمامی اطلاعات بانکی، شماره ثابت درج شده روی رسید دستگاه، شماره موبایل و تمامی اطلاعات شما باید جایگزین مشخصات پذیرنده قبلی شود، پس بنابراین در زمان خرید دستگاه از مناسب بودن پشتیبانی مطمئن شوید تا این فرآیند به درستی و در کمترین زمان ممکن انجام شده و دستگاه با نام فروشگاه شما راه اندازی شده و شروع به فعالیت کند.

خلاصه مقاله و نتیجه گیری

دستگاه های کارتخوان جزو ترمینال های پرداخت نقدی برای خرید کالا محسوب می شوند و این امکان رو برای شما عزیزان فراهم می کنند تا بدون محدودیت زمانی و مکانی تنها با استفاده از یک کارت بانکی هزینه تراکنش خود رو پرداخت کنید، شارژ خریداری کنید، قبوض خود رو پرداخت کنید، از مانده حساب بانکی خود موجودی بگیرید و بسیاری از امور دیگر رو در کمترین زمان ممکن انجام بدهید.

برای استفاده از دستگاه های کارتخوان در وهله اول شما نیاز دارید تا با توجه به شرایط کسب و کار خود یکی از انواع دستگاه کارتخوان رو خریداری و نسبت به تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان اقدام کنید. تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان جزو اولین اقداماتی می باشد که شما پس از خرید دستگاه باید نسبت به انجام دادن آن اقدام کنید.

این کار به سادگی هر چه تمام تر صورت می گیرد. ما در این مقاله از مجله تخصصی پارت ارتباط آوا مراحل تغییر نام فروشگاه در دستگاه کارتخوان رو به طور کامل برای شما عزیزان شرح دادیم. لازم به ذکر است که تغییر نام فروشگاه توسط پشتیبان دستگاه شما انجام شده و ممکن است کمی زمان بر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *