درباره ما

درباره شرکت پارت ارتباط آوا

شرکت اطلاع رسانی پارت ارتباط آوا از سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه راهکارهای جامع پرداخت، بانکداری الکترونیک، توزیع و پشتیبانی پایانه‌های فروش (دستگاه‌های کارتخوان) شروع به فعالیت نموده است. این شرکت جهت ارائه راه حل های نوین، تامین و پشتیبانی تجهیزات با کیفیت در صنعت پرداخت به عنوان تکمیل کننده چرخه کسب و کار، اقدام به توسعه خدمات خود نموده و با شعار آوای خوش پرداخت در راستای دستیابی به اهداف استراتژیک خود ارزش آفرینی نماید تا انعکاس این موفقیت برای دسترسی عموم مردم به خدمات و محصولات با کیفیت، مقرون به صرفه و پایدار هموار گردد.

درباره شرکت توسعه نرم‌افزاری پارت آوا

با تأسیس شرکت توسعه نرم افزاری پارت آوا، ما با هدف ارتقا سطح نظام پرداخت کشور، تلاش می کنیم تا نرم افزارهای حوزه پرداخت و بانکداری را توسعه و پشتیبانی کنیم. اصلی ترین هدف ما در این شرکت، ارائه پایانه های فروشگاهی و نرم افزارهای پرداخت و بانکداری با بهره مندی از دانش ایرانی در سراسر کشور است. به افتخار ماست که به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راهکارهای پرداخت نوین در ایران شناخته شده ایم و اعتقاد داریم که این پیشروی تنها گامی است به سوی رشد و گسترش فعالیت های ما در طول راه پیشرفت و توسعه، تعهد ما به ارائه خدمات بی نظیر و پشتیبانی بی شائبه به مشتریان، از جمله دلایلی است که باعث اعتماد و رضایت آنها می گردد.

کارخانه و تولید

بر اساس سیاست اصلی شرکت که حمایت از ایده‌پردازی دانش بنیان و سرمایه‌گذاری بر روی این ایده‌ها می‌باشد، شرکت پارت ارتباط آوا موفق به تولید سخت‌افزار و نرم‌افزار‌های حیاتی صنعت پرداخت شده است که با این رویکرد علاوه بر کارآفرینی و اشتغال زایی پویا از خروج سرمایه ملی و ارز از کشور جلوگیری به عمل آورده است.

پارت ارتباط آوا طی قرارداد انحصاری همکاری مشترک فی ما بین این شرکت و شرکت‌های پکس و مورفان که از معتبرترین نام‌های تجاری تولید کننده سخت‌افزار دستگاه کارتخوان در دنیا می‌باشند، اقدام به تولید داخلی انواع محصولات این برندها نموده است. در راستای تحقق این هدف بزرگ کارخانه تولیدی شرکت در منطقه ویژه اقتصادی پیام (استان البرز) افتتاح و بهره برداری گردید. ظرفیت تولید این کارخانه‌ها سالانه بیش از ۱ میلیون انواع پایانه فروشگاهی می‌باشد.

با تکیه بر استعداد و توانایی جوانان خوش فکر کشور، علاوه بر تولید سخت‌افزار این شرکت در حوزه تولید بروزترین نرم‌افزارهای صنعت پرداخت اقدام به ارائه خدمات می‌نماید و در این راستا تیم حرفه‌ای برنامه‌نویسی و زیرساخت امنیتی مناسب در دفتر مرکزی شرکت توسعه یافته است.

حافظت از محیط زیست

ما در پارت ارتباط آوا به طور جدی برای حفاظت از محیط زیست، تلاش می‌کنیم و از مواد خام قابل بازیافت در فرآیند تولید استفاده می‌کنیم و دیگر موارد غیرضروری را کاهش دهیم. همکاری با نهادها و سازمان‌های محلی برای ارائه آموزش‌های مربوط به حفظ محیط زیست و شناخت عوامل آن مهم است. بنابراین، ما با تمرکز بر استفاده از فناوری‌های سبز و بهبود فرآیندهای تولید، سهمی بزرگ در حفاظت از محیط زیست و کاهش اثرات منفی تولید داریم.

همچنین ما بر استفاده از منابع محلی و همکاری با تأمین کنندگان و شرکای تجاری محلی تاکید داریم. این همکاری‌ها می‌تواند اشتغال و رونق اقتصادی را در منطقه ترویج دهد و به جامعه محلی کمک کند.

نمایندگی‌ها

شرکت پارت ارتباط آوا در سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش مورفان گردید و طی تصمیم‌گیری‌ها پیرامون مبحث تولید داخلی، شرکت مورفان پس از ممیزی و ابلاغ استانداردهای لازم، گواهینامه‌ای برای تایید خط تولید پارت ارتباط آوا صادر و طی بازدید مدیران ارشد مورفان این تاییدیه به شرکت اعطا گردید. در راستای توسعه و بر اساس راهبرد کلان شرکت در سال جاری اقدام به اخذ نمایندگی تولید و فروش PAX گردید و انواع مدل‌های این برند به سبد محصولات شرکت اضافه شد.

این اقدام شرکت نشان می‌دهد که شرکت تمرکز خود را بر روی توسعه و گسترش کسب و کار خود قرار داده است و سعی در ورود به بازارهای جدید و تنوع بخشیدن به محصولات خود دارد. امیدواریم که این راهبرد باعث موفقیت و رشد بیشتر شرکت پارت ارتباط آوا در طول سال جاری شود.

گواهینامه‌ها و مجوزها

شرکت اطلاع رسانی پارت ارتباط آوا بر اساس برنامه ریزی استراتژیک سازمان و در راستای نیل به اهداف خرد و کلان خود اقدام به استقرار سیستم های مدیریت کیفیت نموده است. بدین منظور درگام نخست موفق به دریافت گواهینامه های ISO9001 و ISO14001 و ISO10004 و ISO45001 و ISO27001 از مجموعه معتبر DAS شده ایم.
پایانه‌های فعال
+ 0 هزار
ظرفیت تولید سالانه
+ 0 میلیون
خط تولید فعال
+ 0 خط
سرمایه منابع انسانی
+ 0 نفر
اشتغال آفرینی
+ 0 نفر