خدمات نرم‌افزاری

درباره شرکت پارت آوا

شرکت پارت ارتباط آوا با هدف توسعه خدمات خود در حوزه نرم‌افزار از ابتدای سال ۱۴۰۲ اقدام به تاسیس شرکت توسعه نرم‌افزاری پارت آوا نمود. عمده فعالیت این شرکت تولید با کیفیت نرم‌افزارهای مورد نیاز صنعت بانکداری و پرداخت و کمک به کاهش چشمگیر نیاز این صنعت به نمونه‌های خارجی و همچنین ارتقا بهبود سطح خدمات پشتیبانی فنی سیستم بانکی و شبکه پرداخت می‌باشد.

محصولات پارت آوا

محصولات این شرکت در 3 دسته‌بندی کلی تولید و عرضه می‌گردد که به طور اختصار می‌توان آن‌ها را به شکل زیر دسته‌بندی نمود.

نرم افزار پایانه‌های فروشگاهی

یکی از کاربردی‌ترین و مهم‌ترین محصولات نرم‌افزاری شرکت اپلیکیشن‌های متصل به سوئیچ بانکی دستگاه‌های کارتخوان می‌باشد که با توجه به پروتکل‌ها و استانداردهای مختلف برای هر یک از سوئیچ‌های شرکت‌های پرداخت توسعه و بهره‌برداری گردیده است.

تیم توسعه نرم‌افزار شرکت طی سال 5 سال گذشته برای انواع پایانه‌های فروشگاهی و صندوق‌های فروشگاهی برندهای گوناگون اعم از مورفان و پکس اقدام به تهیه و توسعه نرم‌افزار کارتخوان با قابلیت انجام 4 تراکنش اصلی و انواع ویژگی‌های ارزش افزوده نموده است.

مزیت قابل اتکای این نرم‌افزارها استفاده از لایه‌های امنیتی مناسب و حافظت اطلاعات آن در برابر نفوذ است که باعث ممنوعیت تغییر نرم‌افزار توسط شخص ثالث می‌گردد. بنابراین دستگاه‌هایی که با این اپلیکیشن‌ها برای سوئیچ بانکی یا PSP خاصی تعریف و راه‌اندازی می‌گیردند بصورت پایدار و بدون قابلیت تغییر توسط کاربر نصب و ارائه خدمات خواهند بود.

همچنین برای مبحث بروزرسانی آنها نیز از نرم‌افزار TMS اختصاصی استفاده می‌گردد تا نیاز به ارسال فیزیکی دستگاه‌ها به محل شرکت و یا حضور فرد پشتیبان در محل کار دستگاه جهت انجام فرآیند بروزرسانی و تغییرات احتمالی وجود نداشته باشد و در وقت و هزینه صرفه‌جویی مناسبی صورت پذیرد.

اپلیکیشن موبایل آوین

اپلیکیشن‌های پرداخت اینترنتی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های هستند که از آن‌ها استفاده می‌شود. به لطف وجود اپلیکیشن‌های پرداخت، دیگر لازم نیست برای انتقال وجه فوری، پرداخت قبوض و خیلی از امور دیگر به شعبه بانک، دستگاه عابر بانک یا خیلی از مراکز دیگر مراجعه کنیم. این یعنی صرفه‌جویی در وقت و انرژی و دریافت سریع خدمات.

با توجه به اینکه شرکت ما افتخار میزبانی از بیش از 500 هزار کاربر در باشگاه مشتریان خود را داراست و عمده مشتریان ما، پذیرندگان بانکی و صاحبین کسب و کار هستند. بر آن شدیم نسبت به تهیه و توسعه اپلیکیشن موبایلی که بتواند علاوه بر خدمات مرسوم، سایر امکانات ویژه و منحصربفردی که بتواند تمامی نیازهای این بازار هدف را مرتفع کند اقدام نماییم.

لذا اپلیکیشن موبایلی شرکت توسعه نرم‌افزار پارت ارتباط آوا جهت سهولت پذیرندگان این شرکت توسعه داده شده که از مهم‌ترین قابلیت‌های آن می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. قابلیت ثبت تیکت و پیگیری موارد و مشکلات پذیرندگان
 2. ارائه آموزش‌ها و پاسخ به سوالات متداول
 3. ثبت و مشاهده وضعیت گارانتی پایانه فروشگاهی
 4. امکان ثبت آنی درخواست آپدیت نرم‌افزاری پایانه فروشگاهی
 5. ثبت درخواست رول کاغذی و قطعات جانبی
 6. مشاهده وضعیت دستگاه به صورت آنلاین
 7. مشاهده آخرین اخبار صنعت و اطلاعیه‌های شرکت
 8. مشاهده گزارش‌های پایانه فروشگاه
 9. ثبت کارت هدیه جهت فعالسازی گارانتی و شرکت در قرعه‌کشی‌های دوره‌ای
 10. اتصال به دستگاه جهت ارسال مبلغ بعد از انجام محاسبات
 11. انجام تراکنش‌های مالی مانده‌گیری، کارت به کارت، خرید قبض و شارژ و… (به زودی)
 12. خدمات کیف پول (به زودی)

پروتکل اتصال به پایانه‌های بی‌سیم و باسیم

جدیدترین محصول شرکت توسعه نرم‌افزاری پارت آوا، پروتکل اتصال به پایانه‌های فروشگاهی این شرکت اعم از برند مورفان و پکس به صورت بی‌سیم (WiFi) و باسیم (USB, LAN) برای سیستم عامل‌های اندروید و لینوکسی می‌باشد که قابلیت اتصال به دستگاه‌های موبایل هوشمند، تبلت، کامپیوتر، صندوق‌های فروشگاهی و ترازوها را دارا می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن توسعه یافته در شرکت و بهره‌گیری از این پروتکل ضمن اتصال به بین تلفن همراه کاربر و دستگاه کارتخوان امکان استفاده از خدمات بسیار جذاب برای پذیرنده از جمله پنل مدیریتی، مدیریت مالی و حسابداری ایجاد می‌گردد.

از قابلیت‌های این پروتکل می‌توان به ارسال درخواست موجودی، ارسال مبلغ جهت انجام تراکنش خرید و مشاهده گزارشات سر جمع پایانه فروشگاهی اشاره کرد.

شایان ذکر است این پروتکل قابل استفاده برای سایز نرم‌افزارهای موجود در بازار و اتصال آن‌ها به دستگاه کارتخوان و سایر تجهیزات فروشگاهی از جمله بارکدخوان، پرینتر و… را دارد.

شرکت‌های تولید کننده نرم‌افزارهای فروشگاهی از جمله نرم‌افزارهای حسابداری و فروش می‌توانند با استفاده از این پروتکل مزایای عنوان شده را به قابلیت‌های نرم‌افزار خود اضافه نموده و برای مشتریان ارزش افزوده مناسبی ایجاد نمایند.

کتابخانه اتصال به پایانه‌های هوشمند اندرویدی

از جمله محصولات خاص این شرکت کتابخانه اتصال به نرم‌افزارها می‌باشد که در راستای افزایش رفاه حال شرکای تجاری و عمده مشتریانی که از محصولات شرکت جهت اضافه شدن به زنجیره ارزش محصولات نرم‌افزاری خود استفاده می‌کنند طراحی و توسعه یافته است. در این محصول امکان اتصال راحت و بدون دردسر و ایجاد ارزش افزوده مضاعف برای مشتریان در اولولیت قرار داده شده است که از جمله جذاب‌ترین و محبوب‌ترین محصولات نرم‌افزاری ویژه این شرکت می‌توان از آن بهره جست.

با توجه به قابلیت‌های متعدد سیستم عامل اندروید و نرم‌افزارهای کاربردی اصناف گوناگون مانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رستوران‌ها و کافه‌ها و… جهت سهولت توسعه‌دهندگان این نرم‌افزارها، شرکت توسعه نرم‌افزاری پارت آوا اقدام به توسعه کتابخانه اندرویدی نموده که با استفاده از آن، نرم‌افزارها می‌توانند عملیات‌های پرداخت خود را با سادگی هر چه بیشتر به واسطه این کتابخانه انجام دهند.

همچنین این کتابخانه امکان چاپ متن‌ها و عکس‌های دلخواه توسط پرینتر دستگاه را در اختیار توسعه دهندگان می‌گذارد.

اطلاعات تماس

شما می‌توانید از طریق یکی از راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

فرم تماس

موقعیت ما در نقشه