آموزش های دستگاه h9, آموزش های کار با دستگاه h9

چطور با دستگاه کارتخوان h9 قبوض را پرداخت کنم؟

چطور با دستگاه کارتخوان h9 قبوض را پرداخت کنم؟

[aparat id=”QPrGC” width=”full”]

چطور با دستگاه کارتخوان h9 قبوض را پرداخت کنم؟

امروزه پرداخت قبض به یکی از کارهای روزمره ما تبدیل شده به طوری که ممکنه یک در موعد زمانی مشخص ما چندین قبض مختلف رو پرداخت کنیم. در سال های گذشته گذشته شما برای پرداخت قبض نیاز داشتید تا به بانک ها مراجعه کنید وعلاوه بر انتظار در صف های طولانی بانک و خستگی زیاد، زمان زیادی هم به هدر میرفت. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری شکا میتوانید با ساده ترین روش های ممکن قبض خودتون رو به راحتی و بدون هیچ دردسری پرداخت کنید.

شما این امکان رو دارید که با استفاده از اینترنت بانک، همراه بانک، دستگاه های خودپرداز (ATM) و یا اپلیکیشن های مختلف، قبوض خودتون رو پرداخت کنید. اما یکی از سریع ترین و ساده ترین روش های پرداخت قبض استفاده از دستگاه های کارتخوان هست. اگر شما جزو صاحبان دستگاه های کارتخوان هستید و یا با این دستگاه ها کارکردید قطعا میدانید که این دستگاه ها خدمات مختلفی رو برای ما انجام می دهند. یکی از این خدمات پرداخت قبض به وسیله دستگاه و یک کارت بانکی هست. در ادامه مقاله ما قصد داریم تا  نحوه پرداخت قبض با دستگاه  کارتخوان H9 برند مورفان رو به شما آموزش بدیم، پس با ما همراه باشید.

برای پرداخت قبض به وسیله ی این دستگاه ابتدا کارت بانکی رو در دستگاه بکشید. در ادامه با کشیدن کارت بانکی شما وارد منوی مشتری خواهید شد. در این منو گزینه های مختلفی برای شما در دستگاه نمایش داده می شوند مانند شارژ مستقیم، موجودی، خرید و … . با فشردن کلید 4 شما میتوانید گزینه پرداخت قبض رو انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه شما وارد قسمت پرداخت قبض خواهید شد و نیاز دارید تا در ابتدا شناسه قبض رو وارد کنید.

پس از وارد کردن شناسه قبض و فشردن کلید تایید (کلید سبز رنگ) شما باید شناسه پرداخت رو وارد کنید و مجددا کلید تایید رو بفشارید. در هنگام وارد کردن این دو شناسه از درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. در ادامه با وارد کردن شناسه پرداخت نوع قبض (برای مثال قبض تلفن ثابت) و هزینه پرداختی قبض شما در صفحه دستگاه نمایش داده می شود که شما نیاز به تایید این اطلاعات دارید. حال با انتخاب کلید تایید شما باید رمز کارت بانکی رو وارد کنید. با وارد کردن رمز کارت بانکی و نمایش پیام موفق بودن تراکنش، قبض شما پرداخت شده و رسید شما چاپ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *